Poszukiwana  opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z koln  przy opiece nad seniorką w wieku 78 lat, która zmaga się z chorobą alzheimera.

“Opiekunka do seniorki w koln

Wymagania: starsza opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
Wynagrodzenie w euro na reke 1650 Euro + zwrot kosztów podróży Ubezpieczenie zdrowotne , emerytalne w Niemczech.  Umowa o prace.

Branża- operator walca

Branża

EKSPLOATACJA / UTRZYMANIE - Agent drogowy

Nazwa stanowiska

Operator walca

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

Czas trwania umowy

I umowa - okres próbny

Opis zadań

Zadania:

obsługa walca drogowego przy wykonywaniu robót drogowych w zakresie warstw bitumicznych
dbanie o powierzony sprzęt
przestrzeganie zasad BHP
Profil
aktualne uprawnienia do obsługi walca drogowego
doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność pracy w zespole i dokładność

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Podstawowe

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Ponad 3 lata